24h
na dobę
7 dni
w tygodniu

Holowanie samochodów

Posiadany przez nas specjalistyczny sprzęt, umożliwia przewóz wszelkiego typu pojazdów, bez względu na ich gabaryty, wagę, utrudnione położenie, czy stan techniczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie holować takie pojazdy jak:

  • samochody osobowe,
  • samochody ciężarowe: naczepy, ciągniki siodłowe, zestawy ciężarowe,
  • autobusy,
  • maszyny i urządzenia: wózki widłowe, podnośniki, ładowarki, koparki.

Holowany pojazd jest transportowany we wskazane przez klienta miejsce, lub na nasz bezpieczny parking strzeżony, gdzie może oczekiwać do ewentualnych oględzin biegego. W razie awarii oferujemy Państwu całodobowy czynny warsztat, co umożliwia natychmiastową naprawę pojazdu

Jako jedyni w Częstochowie, posiadamy podpisaną na świadczenie usług holowania pojazdów na zlecenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Mamy duże doświadczenie w swojej branży, oprócz typowych akcji holowniczych, zajmowaliśmy się również: wyciąganiem Tirów z głębokiego pobocza, stawianiem na koła przewróconych zestawów, zdejmowaniem ciężarówek z barier energochłonnych, ściąganiem cysterny zawieszonej na skarpie i wiele innych. Są to prace trudne, pracochłonne, ale dzięki posiadanemu sprzętowi, doświadczeniu, przeszkolonej załodze są dla nas rutyną. Zaufało nam już wiele firm, którym pomogliśmy w trudnej sytuacji, mamy podpisane stałe umowy z firmami assistanckimi, policją oraz obsługujemy floty firm transportowych.

Holowanie pojazdu, auto hol, holowanie auta