24h
na dobę
7 dni
w tygodniu

Pomoc drogowa 24h

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 365 dni w roku! zadwoń pod numer 504 28 28 28 wyślemy odpowiedni pojazd specjalistyczny.
 

Awarię samochodu

Dojedziemy na miejsce awarii w ekspresowym tempie, profesjonalnie załadujemy i bezpiecznie odholujemy Twój samochód w wybrane miejsce, lub do naszego warsztatu, w razie potrzeby dowieziemy Cię na dworzec czy lotnisko, pomożemy znaleźć hotel.

 

Stłuczka lub wypadek drogowy

Pełnimy dużury całodobowe tak żeby jaknajszybciej wysłać pomoc na drogę, nasza wykwalifikowana załoga dojedzie na miejsce zdarzenia o każdej porze bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Zabezpieczymy miejsce zdarzenie, odholujemy twój samochód bez dodatkowych uszkodzeń do warsztatu lub na parking strzeżony. Załatwimy pojazd zastępczy jeśli jest to konieczne dowieziemy cię na lotnisko tak żebyś mógł kontynuować podróż.

Naszą misją jest całodobowa pomoc drogowa w nagłych wypadkach. Oferujemy szybką tanią a przede wszystkim profesjonalną pomoc w razie wypadków drogowych, holowania, przepompowania paliwa, awaryjnego otwierania samochodów, naprawy opony, wulkanizacji i innych usług 24h.
 

  • Usuniemy każdy pojazd z drogi: osobowy, ciężarowy, ciągnik siodłowy, przyczepę, naczepę, maszynę budowlanę i inne.
  • Świadczymy usługi w ramach systemów assistance.
  • Posiadamy auta zastępcze które całodobowo są do Waszej dyspozycji.
  • Holujemy wszystkie typy pojazdów z całej Polski  i Unii Europejskiej!
Na naszą pomoc Możesz liczyć na terenie całego województwa śląskiego. Do zdarzeń drogowych dojeżdżamy do Katowic i okręgu katowickiego, Częstochowa, Kłobuck, Blachownia, Myszków.