24h
na dobę
7 dni
w tygodniu

Parking strzeżony

Nasza firma, oprócz świadczenia szeregu usług, wyposażona jest dodatkowo w parking strzeżony, na którym możecie Państwo bezpiecznie pozostawić swój pojazd. Mieści się on ul. Prosta 103, 42-209 Lubojenka i jest on bardzo dobrze usytuowany (centrum miasta) w odległości 4 km od trasy DK-1 i przy skrzyżowaniu obwodnicy drogi krajowej nr 46 z drogą krajową nr 43. Takie rozmieszczenie zapewnia łatwy dojazd wszelkim pojazdom, a zwłaszcza ciężarowym o zwiększonych gabarytach.

Parking o powierzchni 880m2 jest całkowicie utwardzony , ogrodzony oraz oświetlony, czynny i strzeżony całodobowo. Dodatkowym atutem jest monitoring - który również jest prowadzony całodobowo, co podnosi poziom bezpieczeństwa.

Jako jedyni w Częstochowie, posiadamy podpisaną umowę z KWP Katowice na zabezpieczanie pojazdów na zlecenie Policji na naszym parkingu strzeżonym.

Dodatkowo parking naszej firmy wyposażony jest w halę warsztatowo-garażową, o całkowitej powierzchni 200m2, oraz pomieszczenia biurowo-socjalne.
Hala warsztatowa wyposażona jest w jeden podnośnik kolumnowy, dla pojazdów o 3,5t DMC, oraz kanał najazdowy o długości 10m przeznaczony dla pojazdów powyżej 3,5t DMC.
Pomieszczenia warsztatowe dzięki dużej powierzchni są w stanie pomieścić sześć pojazdów o DMC do 3,5 t, oraz cztery pojazdy powyżej 3,5t DMC.